Dekorasyon

Eviniz İçin 8 Dekorasyon Fikri

Dekorasyon Fikri, Duvar Rafı, Maranta Bölmeli Duvar Rafı

Eviniz İçin 8 Dekorasyon Fikri

Her evin oda sayısı ve yapısı birbirinden farklıdır. Her odanın kullanımı da kişinin yaşam tarzına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için de evinizi tasarlarken kendinize özgü tasarımlara yer vermelisiniz. Odalarınız için düşündüğünüz sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak İç dekorasyon fikirlerinde kullandığınız eşyaların da büyük bir yeri olduğunu hatırlatarak, birbirinden farklı, estetik ve modern dekorasyon fikirlerini inceleyebiliriz. 

Bu birbirinden yeni, çarpıcı, modern ve kişiye özgü dekorasyon fikirleri ile evinizi baştan yaratabilirsiniz. 

Ev Dekorasyonu Fikirleri

Bir evin dört duvarından çok, içinde oluşturduğunuz tasarımlar önemlidir. Ev dekorasyon işlemi başlı başına yaratıcılık gerektiren ve evin tüm havasını değiştiren durumlardır. Kullanılan alanın iyi yönetilmesi ve o alana uygun eşyaların doğru seçilmesi gerekmektedir. Tüm alanlarda kullanacağınız farklı eşyalar, kendi alanını eşsiz bir ortama dönüştürecektir. 

Ev dekorasyonu fikirleri ile salon, mutfak, koridor ya da diğer odalar fark etmeksizin tüm odalarda farklı, modern ve çarpıcı bir hava estirebilirsiniz. Bu alanlarda kullanacağınız farklı ev aksesuarları ile ortamı tamamen çarpıcı hale getirebilir ve kişisel dokunuşlarınızı evinizin dekorasyonuna yansıtabilirsiniz.  

Küçük bir odaya sahipseniz ve bu odada küçük bir dokunuşla büyük bir etki yaratmak istiyorsanız, alacağınız ufak bir ev aksesuarı ile bunu yapabilmeniz mümkün. Maranta Metal Saksılık ile hem şık hem de farklı bir tasarıma yer verebilirsiniz. Bu metal dekorasyon ürünü ile ister saksılarınızı isterseniz biblolarınızı ya da bu tarz farklı eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Bu küçük dokunuş odanızda ferah bir hava yaratacaktır. 

Dekorasyon Fikri, Maranta Metal Saksılık
Maranta Metal Saksılık

Salon Dekorasyonu

Salonlar, evlerin en önemli odalarından bir tanesidir. Misafirlerinizi ağırladığınız bu oda, sizi en fazla yansıtan odalardandır. Kendinize özgü tasarımlarınızı birleştirerek oluşturacağınız bu odada hangi durumu yaşamak isterseniz ona odaklanabilirsiniz. Huzurlu, ferah ya da capcanlı ve renkli bir oda yaratabilirsiniz. Tüm bunları yaratırken Salon Dekorasyon ürünleri arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilir ve salonunuzu taçlandırabilirsiniz. 

Salon Dekorasyon fikirleri arasında şık konsollar, orta ve yan sehpalar, zigonlar, Tv üniteleri ve dresuarlar yer almaktadır. Tüm bu seçenekler arasından odanızın genel yapısına uygun ürünleri seçerek, evinize şıklık katabilirsiniz. 

Dekorasyon fikirleri arasında her tarza uyum sağlayacak ürün yelpazesi de bulunmaktadır. Oldukça tercih edilen bu ürünler odanın havasını tamamen değiştirebilme özelliğine sahiptirler. Her tarza uyum sağlayacak, şık ve zarif bir orta salonun tüm havasını değiştirmeye yetebilir. Scorpion Raflı Orta Sehpa ile hem salonunuza elit bir hava hakim olur hem de salonda fazlalık olan gazete, kitap gibi eşyalarınızı rafına yerleştirebilirsiniz. 

Dekorasyon Fikri, Scorpion Raflı Orta Sehpa
Scorpion Raflı Orta Sehpa

Mutfak Dekorasyonu

Kadınların vazgeçilmez alanlarından bir tanesi olan mutfakların şıklığı da diğer odalar kadar önemlidir. Hatta kadınlar için en önemli kısım mutfaklardır. Bu alanda kullanılan renkler ve tasarımlar oldukça önemlidir. Birbiriyle olan uyumları kadar, alanların değerlendirilmesi de önem arz eder. Çünkü herkes alanını en etkili şekilde değerlendirmek ister. Bunun için de mutfağınıza uygun ürünleri tercih etmelisiniz. 

Mutfak Dekorasyon fikirleri arasında yer alan ürün skalası ile mutfağınızı daha da seveceksiniz. Özellikle mutfaklarında dar alan sıkıntısı yaşayanlar için özel tasarım ürünler yer alıyor. Fulya Mutfak Masası ile küçük bir mutfağa sahip olsanız bile alanınızı değerlendirebilirsiniz. Burada hem yemek yiyebilir hem de raflarından yararlanabilirsiniz. 

Dekorasyon Fikri,Fulya Mutfak Masası
Fulya Mutfak Masası

Koridor Dekorasyonu

Evlere ilk girişte göze çarpan koridorlar, aslında evlerde kişileri ilk karşılayan noktalardır. Bu yüzden koridorların enerjisinin yüksek olması, evin genel enerjisini de arttıracaktır. Kapıdan ilk girişinizde sizi karşılayan dekoratif bir raf ve üzerinde duran çiçekler size huzur verecektir. Ya da bunun yerine koridorda duran şık bir dresuar üzerinde biblolar ya da çiçekler yer alabilir. 

Koridor Dekorasyon fikirleri arasından eve girişinizden itibaren size kendinizi iyi hissettirecek detaylara yer vermelisiniz. Basit gibi duran fakat oldukça şık ve sade bir dresuar, koridorunuza zariflik katacaktır. Zarafet Dresuar ile koridorunuzu şık bir alana dönüştürebilirsiniz.

Dekorasyon Fikri, Zarafet Dresuar
Zarafet Dresuar

Modern Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern Ev Dekorasyon Fikirleri hem ürünlerle hem de nasıl dekore ettiğinizle alakalıdır. Duvarlarınızı ve odanızın iç detaylarını iyi değerlendirmenizle alakalı olan bu dekorasyonu odanızın büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre belirlemelisiniz. Bu bir raf, saksılık, dresuar ya da kitaplık olabilir. 

Eğer duvarlarınızın çok boş olduğunu düşünüyorsanız ve yeterince alana sahipseniz, Maranta Beşli Duvar Rafı ile odanıza şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Kare ve dikdörtgen tasarımlardan oluşan bu rafları kendi zevkinize göre dekore edebilir ve dilediğiniz şekilde donatabilirsiniz. Sevdiğiniz biblolar, saksılar ya da küçük hediyelik eşyalarla odanıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Dekorasyon Fikri, Maranta Beşli Duvar Rafı
Maranta Beşli Duvar Rafı

Ev Aksesuarları 

Ev Aksesuarları gereksiz gibi görünse de oldukça önemli ve son dokunuş için gerekli parçalardır. Özellikle çalışma odalarında sıklıkla rastladığımız her bir aksesuar, büyük bir öneme sahiptir. Çalışma masanızda kullandığınız eşyalarınız, laptopunuz ya da bilgisayarınız için masa matı tercih edebilirsiniz. 

Bu dokunuş masanıza çok daha farklı bir görünüm kazandıracaktır. Füme Masa Matı ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir noktada toplayabilir ve masaya farklı ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Matlar farklı renk seçeneklerine sahip oldukları gibi, özel ebatlara da sahiptir. İhtiyacınıza uygun olan matı seçerek, çalışma odanızı daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 

Dekorasyon Fikri, Füme Masa Matı
Füme Masa Matı

Pratik Ev Dekorasyonu Fikirleri

Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri kapsamında değerlendirebileceğimiz çok amaçlı ürünler bulunmaktadır. Bu bazen bir orta sehpa olurken, bazen bir zigon ya da yan sehpa, bazen de servis masası olabilmektedir. Bu durum tamamen ihtiyaçlara bağlı olarak değişebilmektedir. Çok amaçlı dekoratif ürünlerin aynı zamanda diğer eşyalarınızla uyumlu olup olmadığını da gözden geçirmelisiniz. 

Her ortama uyum sağlayabilen Eiche Natur Yan Sehpa ile misafirlerinize servis yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Ahşap ve metalin mükemmel uyumunu yansıtan bu yan sehpalar ile misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Tıpkı bir sunum tepsisi gibi özel tasarımı ile kendisine hayran bırakan bir zarafete sahiptir. 

Dekorasyon Fikri, Eiche Natur Yan Sehpa
Eiche Natur Yan Sehpa

Kişiye Özel Dekorasyonlar

Her ev yapısal olarak değişikliklere sahip olduğu gibi, tasarımsal olarak da farklılıklar gösterir. Tamamen kişilerin kendi zevkine göre dekore edilmiş alanlardan oluşur. Kişiye Özel Dekorasyonlar her zaman için daha farklı ve daha özgün içeriklere sahip olurlar. Oda içerisindeki uyumu yakalamak ve huzurlu alanlar oluşturmak için dekoratif ürünlere ihtiyaç vardır. 

Salon, mutfak, koridor, çalışma odası ya da evinizin herhangi bir alanında yapacağınız ufak dekoratif dokunuşlar evinize farklı bir anlam kazandıracaktır. Küçük bir odaya sahipseniz ve istediğiniz dekoratif ürünlerin çok yer kaplayacağını ve hoş durmayacağını düşünüyorsanız, size uygun dekoratif ürün alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bu dekoratif ürün, evinize şıklık ya da sempati katacak bir raf olabilir. 

Maranta Çatılı Çekmeceli Duvar Rafı ile hem odanızdaki küçük alanı değerlendirirsiniz, hem de çekmecesini değerlendirebilirsiniz. Raf üzerine koyacağınız dekoratif ürünlerle şık ve hoş bir tasarım yaratabilirsiniz. Üzerine saksı koyabileceğiniz gibi şık biblolarınız için de uygun bir raf olacaktır. Huzurlu bir ev tasarımı yaratarak, odanızı enerjisi yüksek bir alana dönüştürebilirsiniz. 

Dekorasyon Fikri, Maranta Çatılı Çekmeceli Duvar Rafı
Maranta Çatılı Çekmeceli Duvar Rafı

Ürünlerimize ayrıca Hepsiburada üzerinden de erişebilirsiniz.

Dekocadde Hepsiburada

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir