Kişisel Verilerin Korunması

dekocadde.com, müşterilerine kesintisiz ve iyileştirilmiş bir deneyim sunmak üzere bazı kişisel bilgilerinizi (ad, telefon numarası, adres, vb.) talep etmektedir. Müşteri hesabının sisteme kaydettiği bilgilere sadece hesap sahibi tarafından erişilebilir; bu bilgiler yalnızca kendisi tarafından düzenlenebilir. Bir başka kullanıcının ya da misafirin bilgilerinizi görüntülemesi veya bilgilerinizde değişiklik yapması mümkün değildir.

dekocadde.com alışveriş sürecinde topladığı kişisel verileri, veri sahibinin haberi ya da bu yönde bir talimatı olmadan üçüncü şahıslarla hiçbir şekilde paylaşmayacak ve faaliyet dışı herhangi bir nedenle ticari amaçlar doğrultusunda kullanmayacaktır.

dekocadde.com tarafından gönderilen e-posta bültenlerinin tarafınıza ulaştırılmasını sonlandırmak için e-posta sağlayıcınızın sunduğu “Abonelikten Çık” seçeneğini ya da posta metninin sonunda yer alan “Bülten listesinden çıkmak istiyorsanız tıklayın” bağlantısını kullanabilirsiniz.

Müşteri hesabının sisteme kaydettiği bilgilere sadece hesap sahibi tarafından erişilebilir; ancak resmi makamlar tarafından bilgi erişimi talebinde bulunulması halinde, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince doğan resmi makamlara açıklama yapma yükümlülüğü nedeniyle bilgileriniz bu makamlarla paylaşılabilecektir.

Ödeme sayfasında alışverişinizi tamamlamanız için istenen kredi kartı bilgileriniz dekocadde.com veya ona hizmet veren şirketlerin veri tabanlarında hiçbir şekilde kayıt altında tutulmamaktadır. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler dekocadde.com arayüzü üzerinden müşteri ve