Mutfak Dekorasyonu, Dekorasyon

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri

Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri

Mutfaklar özellikle kadınlar için vazgeçilmez alanlardan bir tanesidir. Bu alanın mümkün olduğunca geniş olması rahat bir kullanım alanı sağladığı gibi ayrıca ferahlık da verir. Ancak mutfağınız yeterli büyüklüğe sahip olmasa da bu alana uygun mutfak eşyaları ile dilediğiniz dekorasyonu yakalayabilirsiniz. Modern Mutfak dekorasyonu ile hem şık bir mutfağa hem de kullanışlı eşyalara sahip olabilirsiniz. 

Mutfak içerisinde bulunması istenilen eşyalardan bir tanesi mutfak masaları olurken bir diğeri de sandalyelerdir. Ancak bunun dışında işinizi kolaylaştıracak pratik mutfak dekorasyonu fikirleri de seçenekler arasında yer almaktadır. 

Bu fikirler arasında dar alanlar ve küçük mutfak dekorasyonu için portatif mutfak masası seçenekleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Dilediğiniz zaman mutfağınızda, dilediğiniz zaman da balkonunuzda kullanabileceğiniz şık portatif mutfak masası ile dar alanları sorun etmenize gerek kalmaz. 

Özellikle misafirleriniz geldiğinde sunum için eşyaları sürekli taşımanıza gerek kalmayacak pratik mutfak eşyaları da bulunmaktadır. Servis Ahşap Şaraplık/ Servis Masası ile sunum için gerekli olan tüm gereçleri ve içecekleri tek seferde götürebilir ve misafirlerinize şık bir sunum yapabilirsiniz. 3 farklı kattan oluşan servis masası ile hayal ettiğiniz sunumları gerçekleştirebilirsiniz. 

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri, Servis Ahşap Şaraplık/Servis Masası
Servis Ahşap Şaraplık/Servis Masası

Şık Konsept Mutfak Masaları

Şık konsept mutfak masaları ürün çeşitliliği ile size şık alternatifler sunar. Alternatif seçenekleri ile mutfak alanınıza ve zevklerinize göre tercihler yapabilirsiniz. Mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için alanın küçük olması fark etmeksizin birçok farklı şık mutfak masası modelleri bulunmaktadır. 

Kiraz Mutfak Masası 60 cm’lik çapıyla küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanılabileceğiniz bir masa türüdür. Tabureleri masanın iç kısmına girdiğinde yer sıkıntısı tamamen ortadan kalkmaktadır. Hem az yer kaplayan hem de portatif olan bu masayı dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Portatif yuvarlak mutfak masası ile mutfağınızda ya da dilediğiniz her yerde keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. 

Masanın portatif olması nedeni ile yalnızca mutfakta değil, dilerseniz kapalı balkonunuzda kullanabilir ve manzara eşliğinde kahvelerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz.  Misafirlerinizle ya da ailenizle keyifle oturup hem sohbet edip hem de bir şeyler atıştırabilirsiniz. 

Daha geniş mutfağa ve sabit bir masa için yeterli alana sahip olanlar daha geniş masalar tercih edebiliyor. Bunun için de masanın yanında iki adet bankı bulunan Mandalina Mutfak Masası ideal bir seçimdir. Hem çoklu oturma alanına hem de 80 cm genişlik ve 180 cm uzunluğa sahip olmasıyla geniş mutfaklar için oldukça kullanışlı ve ideal çözümlerdendir. 

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri,Mandalina Mutfak Masası
Mandalina Mutfak Masası

Geniş bir masaya değil de tarz bir görünüme ihtiyaç duyanlar için de alternatif seçenekler bulunmaktadır. Bu seçeneklerde masanızı mutfağın duvar kenarında da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bunun için geniş bir mutfağa da ihtiyacınız yoktur. Köknar 5 kişilik Bar Masası 5 kişilik taburesi ve 180 cm uzunluğu ile geniş aileler için pratik ve şık çözümler sunar. Köknar bar masası, köknar, ladin veya çam ağacı ile hazırlanmaktadır. 

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri, Mutfak Dekorasyonu, Köknar Beş Kişilik Bar Masası
Köknar Beş Kişilik Bar Masası

Ahşap Tepsiler

Mutfak içerisinde yalnızca masa ve sandalye değil, güzel bir sunum için gerekli olan eşyalara da ihtiyaç vardır. Bu eşyalar bazen bir servis masası olurken, bazen küçük ama şık bir tepsi de olabilmektedir. Mutfak tepsileri arasından Lazer işlemeli dikdörtgen tepsi ile sunumlarınıza tarz bir görünümün yanı sıra, kafe havası da kazandırabilirsiniz. 

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri,
Lazer İşlemeli Dikdörtgen Tepsi
Lazer İşlemeli Dikdörtgen Tepsi

Daha sade ve naturel tasarımlardan hoşlananlar için de seçenekler mevcuttur. Flower Ahşap Tepsi hem sade hem de doğal görünümü ile adeta sadeliği şıklığa dönüştüren bir parça haline geliyor. Sunumlarınızı yaparken metal ve ahşabın muhteşem uyumunu misafirleriniz de fark edecektir. Ayrıca üzerinde vernik ya da koruyucu herhangi bir madde içermemektedir. 

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri, Tree Ahşap Tepsi
Tree Ahşap Tepsi

Hem lazer işlemeli yazıları ve baskısı olan hem de zarif bir tepsi ile sunum yapmak isteyenler için de alternatif tepsi modelleri bulunmaktadır. Tüm modellerde bulunan ahşap ve metalin muhteşem uyumu, sunumlarınızı çok daha şık hale getirecektir. 

Bar Tipi Masa

Mutfak masaları kişilerin tercihlerine göre şekillenmektedir. Aynı zamanda mutfak alanının genişliğine bağlı olarak da değişebilmektedir. Pratik kullanımın yanı sıra çok yer kaplamayan bar tipi masa modelleriyle mutfağınızdaki küçük alanları dekoratif şekilde değerlendirin. Bar tipi mutfak masası seçiminizi yaparken mutfaktaki alanınızla birlikte kişi sayısı ve zevkinize uygun masa ve sandalye tercihi yapabilirsiniz. 

İkon Bar Tipi Mutfak Masası mutfağınızda çok yer kaplamayacaktır. Özellikle farklı tarzları sevenler için metal bacaklara sahip şirin tabureleriyle mutfağınızda farklılık yaratacaktır. Mutfağınız yeterli büyüklüğe sahipse masayı mutfağın orta kısmında kullanabilir ve farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz. Mutfağınızda yeterli alana sahip değilseniz de masayı duvara yaslayarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de oldukça tarz bir görünüm elde edersiniz. 

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri, İkon Bar Tipi Mutfak Masası
İkon Bar Tipi Mutfak Masası

Ceviz Kütük Masa

Kendine özgü tarzlardan hoşlananlar için de hem modern hem de şık masa tasarımları yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de mutfak dekorasyonu için Ceviz Kütük Masa tasarımıdır. Mutfağınızın çok geniş olmasını gerektirmeyen bu masa ile hem şık hem de dekoratif bir masaya sahip olursunuz. Dilerseniz masanın üzerine dekoratif eşyalar koyun, dilerseniz her an elinizin altında olması gereken eşyalarınızı koyun. 

Ceviz Kütük masa, tamamen tarzınıza bağlı olarak dekore edebileceğiniz metal ve ahşaptan oluşan şık bir yapıya sahiptir. Sağlam, şık ve doğal bu masa size uzun yıllar eşlik edecektir. Orijinal yapısıyla mutfağınız dışında kapalı balkon ya da evin diğer alanlarında da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Ayrıca yüksekliğinin 80 cm olması hoş görünümünün yanı sıra, taburelerle birlikte rahatlıkla masayı kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Ceviz Kütük Masa tamamen doğal görünümü ile şık mutfak dekorasyonunun vazgeçilmezi olacak. 

Mutfağınız İçin 4 Modern Dekorasyon Fikri, Ceviz Kütük Masa
Ceviz Kütük Masa

Ürünlerimize ayrıca Hepsiburada üzerinden de erişebilirsiniz.

Dekocadde Hepsiburada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir