Dekorasyon, Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu, Çınar Televizyon ünitesi

Konukların ağırlandığı ve yaşam alanlarının başta gelen odaları arasında yer alan salonların dizaynı oldukça önemlidir. Salon dekorasyonu yaparken, sizi mutlu eden aksesuarlara ve ferah bir görünüme yer vermelisiniz. Salonunuz küçük olsa bile yapacağınız dekorasyonla ferah bir alan haline dönüştürebilirsiniz. Bu dekorasyonda mobilya seçimlerinin oldukça büyük önemi vardır. 

Dar veya küçük alanların geniş ve ferah görünmesi aynı zamanda ortama pozitif bir enerji katacaktır. Salon dekorasyon planı yapılırken en önemli detay seçeceğiniz mobilyaların renkleri ve ebatları olacaktır. Çeşitli ebatlarda ve renklerde bulabileceğiniz Tv ünitesi seçimi yaparken de bunları göz önünde bulundurmalısınız. 

Margarit televizyon ünitesi hemen hemen her salon için ideal ölçülere sahip bir ünitedir. Özellikle tekerlekli oluşu ünitenin kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca ahşap ve metallerden oluşan yapısıyla tarz bir görünüme sahip olması da salon dekorasyonunuzda büyük ölçüde etkili olacaktır. Vintage tarz ile modern tarzı şık bir şekilde harmanlayarak bir araya getiren bu özel Tv konsolu tüm dekorasyonlarınıza uyum sağlayacaktır. 

Salon Dekorasyonu, Margarit Televizyon Ünitesi
Salon Dekorasyonu, Margarit Televizyon Ünitesi

Salonunuzun Şekline Göre Dekorasyon

Salon şekline göre dekorasyon dizaynı yapmak, salonun daha ferah ve şık görünmesini sağlayacaktır. Mobilya seçimleri de salonun dizaynı kadar önemlidir. Kare, küçük bir salona sahipseniz küçük kare orta sehpa veya yuvarlak orta sehpa tercihi yapabilirsiniz. Bu seçimler salonunuzu daha geniş ve ferah göstereceği gibi aynı zamanda şık ve modern bir görünüm de kazandıracaktır. 

Salonunuzun dekorasyonunda kullanacağınız dresuar modelleri, ahşap konsol modelleri, zigon sehpa, orta sehpa ve yan sehpa modelleri de dekorasyonun önemli parçalarını oluşturmaktadır. Ayrıca duvarlarda kullanacağınız duvar rafları da dekorasyonu etkileyen önemli ayrıntılardandır. Dresuar üzerine koyacağınız saksıda bir çiçek ve rafların üzerinde kullanacağınız aksesuarlar da odanın canlı ve ferah görüntüsüne katkı sağlayacaktır. 

Akasma çift taraflı konsol, çok yönlü kullanımı ile birçok salon dekorasyonuna uyum sağlamaktadır. Konsolun üst tarafını dresuar gibi kullanabilir ve alttaki raflara da dilediğiniz gibi aksesuar yerleştirebilirsiniz. Ya da bölmeleri kitaplık gibi kullanarak, kitaplarınızı yerleştirebilirsiniz. Salon dizaynınıza bağlı olarak çok yönlü olarak kullanabilir ve dekorasyonunuzu şık bir şekilde taçlandırabilirsiniz. 

Salon Dekorasyonu, Akasma Çift Taraflı Konsol
Salon Dekorasyonu, Akasma Çift Taraflı Konsol

Modern çizgileri üzerinde barındıran Akasma çift taraflı konsol ile salonunuzda veya çalışma odalarınızda şıklığa yer açabilirsiniz. Raf, dreasuar ve kütüphane işlevlerini aynı anda karşılayabilen bu özel mobilya ile odalarınızı dekore edebilir ve tarz bir görünüm yaratabilirsiniz. 

Salon Dekorasyon Aksesuar

Salon dekorasyon fikirleri arasında yer alan aksesuarlar, oda için yapılan son dokunuşlardır. Aksesuar seçimi tamamen kullanıcın zevklerine göre tasarlanabilmektedir. Ancak aksesuarın konulacağı dekoratif ürünler salon için yapılan dekorasyona uygun seçilmelidir. Metal tasarım dresuar çeşitleri tüm dekorasyonlarınızla uyum içinde olacaktır. 

Zarafet dresuar, salonunuza uygulayacağınız tüm dekorasyonlara zarif duruşuyla uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda yalnızca salonda değil koridorunuz için de zarif bir duruş tercih edebilirsiniz. Her iki alan için de şık ve modern bir görünüm sağlayan dresuar ile evinize şık ve tarz bir hava kazandırabilirsiniz. 

Dekorasyon Fikri, Salon Dekorasyonu,Zarafet Dresuar
Zarafet Dresuar

Dresuar seçimi yaparken alanınıza göre değerlendirme yapmalısınız. Dar bir koridora sahipseniz ince ve zarif duruşuyla zarafet dresuar dekorasyonunuzu şık bir şekilde tamamlayacaktır. 

Genellikle salon içerisinde ahşap mobilyalar göze çarpıyorsa, ahşap bir dresuar da tercih edebilirsiniz. Bu seçim hem salonun bütünlüğünü bozmayacak, hem de tarzınızı net bir şekilde yansıtacaktır. Dresuarınızı salon dizaynınızın renklerine göre belirleyebilirsiniz. Genel olarak salon dekorasyonunuza beyaz renkler hakimse zıt renkleri de kullanabilirsiniz. 

Beyaz tonların hakim olduğu bir salonda metal bir dresuar üzerine beyaz bir çiçek, zıtlıkla birlikte odaya modern bir hava kazandıracaktır. Aynı şekilde koyu tonlara hakim bir salonda açık tonlarda bir orta sehpa tercihi yapabilirsiniz. Metal ve ahşabın uyumunu bir arada yakalayan Eiche orta sehpa ile koyu tonlardan açık tonlara hafif bir geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca bu orta sehpanın ahşap kısmını tepsi olarak kullanabilir ve şık sunumlar yapabilirsiniz. 

Salon Dekorasyonu, Eiche Orta Sehpa
Salon Dekorasyonu, Eiche Orta Sehpa

Modern ve Şık Salon Dekorasyonu

Modern ve şık salon dekorasyonu demek aynı zamanda misafirleriniz için tarzınızı yansıtabileceğiniz bir alan demektir. Bu alanda yapacağınız tüm dekoratif dizaynlar en küçük ayrıntısına kadar önem taşır. Bir yan sehpanın bile odaya katacağı bir duruş vardır. Bu nedenle salon dizaynı yaparken tüm dekorasyon fikirlerini değerlendirip, doğru tercihi yapmalıyız. 

Salon dekorasyonlarında en fazla dikkat çeken mobilya Tv üniteleridir. İhtiyaçlarınıza göre şekillenebilen salon dizaynında Tv ünitesi yerine çekmeceli konsol da tercih edebilirsiniz. Mobilyalarınızı açık renklerde tercih etmeniz salonunuzun daha ferah görünmesini sağlayacaktır. Ancak geniş ve ferah bir salona sahipseniz ve farklı tarzları denemek isterseniz de çeşitli ahşap tonlarından oluşan mobilyaları tercih edebilirsiniz. 

Çınar televizyon ünitesi, açık renklerden oluşan ahşap yapısı ve metal aksamları ile her tarza uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Üzerinde bulunan çekmeceler, salonda bulunmasını istediğiniz eşyalarınızın derli toplu durmasını sağlayacaktır. Şık ve modern dekorasyonlara ev sahipliği yapan çınar tv ünitesi ile evinizin dizaynına şık, modern ve tarz bir duruş katabilirsiniz. 

Salon Dekorasyonu, Çınar Televizyon ünitesi
Salon Dekorasyonu, Çınar Televizyon ünitesi

Tv üniteniz üzerinde çekmeceler olmasını istemiyor ve bu alanda dekoratif ürünlerinizi sergilemek istiyorsanız Defne televizyon ünitesi veya Fulya Televizyon ünitesini de tercih edebilirsiniz. Üzerinde bulunan raflara ister dekoratif ürünlerinizi, isterseniz de kitaplarınızı koyarak değerlendirebilirsiniz. Birçok yönden kullanıma imkan sunan bu tv üniteleri ile evinizi kolaylıkla modernize edebilirsiniz. 

Karar vermekte zorlananlar için başlangıcı dresuar ve orta sehpa ile yapabileceklerini söyleyebiliriz. Dresuar ve orta sehpa diğer mobilyalarla uyum içinde olacağından bu seçimlerin metal olması her tarza kolaylıkla uyum sağlayabileceği anlamına gelmektedir. 

Ürünlerimize ayrıca Hepsiburada üzerinden de erişebilirsiniz.

Dekocadde Hepsiburada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir