Dekorasyon, Salon Dekorasyonu

Şık Bir Salon Dekorasyonu İçin 3 Öneri

Salon Dekorasyonu

Şık Bir Salon İçin 3 Dekorasyon Önerisi

Salonlar misafirlerimizi ağırladığımız önemli alanlardan bir tanesidir.O yüzden salon dekorasyonu nasıl olmalı sorusuna cevap arıyoruz. Salon dekorasyonu aksesuarları salonunuzda şık bir görünüm için tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Modern, kompakt ve minimalist görünümleri de oldukça önemlidir. Şık, modern ve zarif tasarımların yer aldığı salon dekorasyonları arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. 

Tamamen zevklerinize bağlı olarak tasarlayabileceğiniz şık bir salon için 3 dekorasyon önerisi paylaşabiliriz. 

Öneri 1- Ferah Salon Dekorasyonu

Ferah bir salon için her zaman geniş bir alana ihtiyacınız yoktur. Bunun için salonunuzda kullandığınız eşyalarla yapacağınız dekorasyon da oldukça önemlidir. Özellikle beyaz tonları ile yaratacağınız salon dekorasyonu salonunuzu olduğundan ferah ve şık gösterecektir. 

Cavity Çekmeceli Konsol ile ferah salon dekorasyonu için ilk adımınızı atabilirsiniz. Ahşap ve beyaz tonlarının mükemmel uyumu ile birlikte salonunuzu daha geniş ve şık gösterecektir. Çekmece ve dolabın yanı sıra ortada bulunan gözleri kullanarak hem fazla eşyalarınızı saklayabilir hem de dekoratif ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Büyük salon dekorasyonuna imkan sağlayan çeşitlerle de geniş alanları değerlendirme fırsatınız olur.

Her türlü kullanıma imkan sunan Cavity Çekmeceli Konsolu yalnızca salonunuzda değil farklı alanlarda da değerlendirebilirsiniz. 80 cm’lik boyu ile dilediğiniz aksesuar ya da televizyon gibi eşyalarınız için uygun bir kullanım sağlar. Bu konsolu salonunuzda kullandığınızda rahatlıkla bir Tv ünitesi gibi kullanabilirsiniz. 

Salon Dekorasyonu, Cavity Çekmeceli Konsol
Cavity Çekmeceli Konsol
https://dekocadde.com/p/cavity-cekmeceli-konsol/

Cavity Çekmeceli Konsol ile birlikte modern, şık ve asil bir görünümü destekleyecek olan Cavity Dolap Konsol’u da ferah bir salon dekorasyonu yaparken kullanabilirsiniz. Dolaplarını ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz dolabın üzerine koyacağınız dekoratif eşyalarla şık bir konsol şeklinde kullanabilirsiniz. Üzerine yerleştireceğiniz bir ayna ile salonunuz bu şık mobilyalarla şık, ferah ve modern görünecektir. 

Salon Dekorasyonu, Cavity Dolap Konsol
Cavity Dolap Konsol

Yaşam alanlarına ferahlık hissi veren aksesuarlardan birisi de çiçeklerdir. Bu alanlar içerisinde vazoda ya da saksıda bulunan çiçekleriniz hoş kokuları ve görüntüleri ile yaşam alanlarınıza ferahlık katacaktır. Çiçekleri en iyi şekilde sergileyebileceğiniz mobilyalar ise dresuarlardır. Dresuar tercihinizi salonunuzun genel yapısına uygun şekilde yapabilirsiniz. 

Öneri 2- Sade Şık Salon Dekorasyonu

Yaşam alanı olarak kullanılan salonların huzurlu bir ortama dönüştürülebilmesi için sade fakat şık bir salon dekorasyonuna ihtiyaç vardır. Sade şık salon dekorasyonu için de mobilyaları dikkatli seçmek lazım.  Sadelik ve şıklığın bir arada olması demek, karmaşadan uzak olmak demektir. Bunun için de seçeceğiniz mobilyalara uygun aksesuarlar eklemelisiniz. 

Zarif Skinny Metal Yan Sehpa ile salonunuzda yarattığınız sadeliği ve şıklığı sürdürebilirsiniz. Tamamen metalden oluşan ve ekstra bir karmaşaya yer vermeyen yan sehpanızın üzerini sevdiğiniz bir çiçekle taçlandırabilirsiniz. Bu salonunuzu ferah göstermekle birlikte aynı zamanda zarif bir duruş sergileyecektir. 

Salon Dekorasyonu, Zarif Skinny Metal Yan Sehpa
Zarif Skinny Metal Yan Sehpa

Zarif Skinny Metal Yan Sehpa ile taçlandırdığınız salonunuzda orta sehpa da kullanabilirsiniz. Yan sehpada zarifliği tercih ettiğiniz salonunuz için orta sehpa tercihinde de zarif ve uyumlu bir tercih yapmalısınız. Bu seçimle birlikte sade ve zarif seçimlerin salonunuzda nasıl bir şıklık yarattığını görebilirsiniz. 

Zarif Üçlü Sehpa modeli de yan sehpanız gibi tamamen metalden oluşmaktadır. Bu yaşam alanınızda uyum sağladığı gibi aynı zamanda sadeliği ile de şık ve tarz bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. 

Salon Dekorasyonu, Zarif Üçlü Sehpa
Zarif Üçlü Sehpa

Misafirlerinize servis için farklı alternatifleriniz varsa yine tamamen metalden oluşan şık bir orta sehpa tercihi yapabilirsiniz. Dilerseniz orta sehpanızı şık bir vazo içerisindeki çiçeklerle de süsleyebilirsiniz. Çiçekler salonunuza ferah ve canlı bir görünüm kazandıracaktır. Brüksel Orta Sehpa üzerinde bulunan özel alanları da tercihlerinize göre değerlendirebilirsiniz. Bu alanlara küçük dekoratif eşyalar koyabilir ya da sade şekilde de kullanabilirsiniz. 

Salon Dekorasyonu, Brüksel Orta Sehpa
Brüksel Orta Sehpa

Öneri 3 Modern Salon Dekorasyonu

Günümüzde sıklıkla tercih edilen dekorasyon çeşitlerinden birisi de modern tarzda dekorasyonlardır. Modern salon dekorasyonu tercihlerinde dikkat çeken en önemli detay ise asil renklere yer verilmesidir. Gri ve beyaz tonlarının ağırlıklı olduğu bu modern dekorasyonlarda uyum ve zarafet aranılan diğer özelliklerdendir. 

Modern evlerin zarif dekorasyonları arasında bulunan parçalardan dilediğinizi seçerek evinize göre dekore edebilirsiniz. Bu parçalardan bir tanesi olan Scorpion Raflı Orta Sehpa ile yalnızca şıklık değil zarafeti de tercih etmiş olursunuz. Ayrıca üzerine hiçbir aksesuar koymasanız da kendi zarif duruşuyla tüm şıklığını gösterecektir. 

Salon Dekorasyonu, Scorpion Raflı Orta Sehpa
Scorpion Raflı Orta Sehpa

Tamamen ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen salon dekorasyonunuzda modern yapıya sahip konsollara da yer verebilirsiniz. Burada sergileyeceğiniz şık aksesuarlarla tarz bir görünüş yakalayabilirsiniz. Akasma Çift Taraflı Konsol ile çok yönlü kullanım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz raflarına kitaplarınızı dizebilir, dilerseniz de şık aksesuarlar ile donatabilirsiniz. 

Kestane rengi ahşap yapısıyla salonunuzda başlı başına modern bir tarz yaratacaktır. Ayrıca bu şık konsolun üzerine saksıda bir çiçek ya da çerçeve koyabilirsiniz. Doğal yapısı ile üzerine koyacağınız tüm aksesuarlarla uyum içinde olacak ve harika bir ambiyans yaratacaktır.

Salon Dekorasyonu, Akasma Çift Taraflı Konsol
Akasma Çift Taraflı Konsol

Yeni Trend Salon Dekorasyonu

Yeni trend salon dekorasyonu örnekleri arasında metal ve ahşabın ağırlıklı olduğunu görmekteyiz. Doğallığın ön planda olduğu yeni moda salon dekorasyonlarında doğal ahşap mobilya ve aksesuarlar tercih edilmektedir. Sade ve şık duruşlarıyla yaşam alanlarınızı asil ve modern salonlara dönüştürürler. 

Koltuklarınızın ve TV ünitenizin seçiminden sonra sıra masa tercihlerine gelmektedir. Yan sehpa, orta sehpa ya da zigon sehpa tercihlerinden salonunuza en uygun olanı seçerek, yeni trend salon dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca alanınız yeterliyse hem yan sehpa hem de orta sehpa tercih edebilirsiniz. Yan sehpa üzerinde şık bir vazo içerisinde çiçeğinizi sergilerken, orta sehpa üzerini boş bırakabilir ve sadeliği şıklıkla buluşturabilirsiniz. 

Cevza Metal Elips Orta Sehpa tercih ettiğinizde farklı tasarımı dikkat çektiği gibi tamamen metal yapısı ile de salonunuzun şıklığını tamamlayacaktır. Zarif yapısı ile dar ya da geniş olması fark etmeksizin tüm salonlar için uygun olup, metalliği ile de tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayacaktır. 

Salon Dekorasyonu, Cevza Metal Elips Orta Sehpa
Cevza Metal Elips Orta Sehpa

Orta sehpanıza uygun olacak şekilde bir yan sehpa tercihi ile salonunuzu göz alıcı bir şıklığa kavuşturabilirsiniz. İçeriye girdiğiniz andan itibaren sadeliği, zarifliği ve uyumluluğu ile bu muhteşem ambiyans, sizi ve misafirlerinizi etkisi altına alacaktır. 

Cevza Metal Elips Orta Sehpanızla uyumlu olan Cevza Metal Yan Sehpa ile siz de şıklığı ve zarifliği buluşturarak, kendi trendinizi oluşturabilirsiniz. Dekoratif amaçlı kullanacağınız yan sehpaların üzerine koyacağınız her bir aksesuar, salon dekorasyonunuzu etkileyecektir. Üzerine saksılarda çiçek de koyabilirsiniz, dekoratif ürünler de yerleştirebilirsiniz. 

Tamamen zevkinize ve salonun genel dekorasyonuna bağlı olarak şekillendirebileceğiniz iki yan sehpa ile misafirlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. 

Salon Dekorasyonu, Cevza Metal Yan Sehpa
Cevza Metal Yan Sehpa

Ürünlerimize ayrıca Hepsiburada üzerinden de erişebilirsiniz.

Dekocadde Hepsiburada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir