Aksesuarlar

Evinize Şıklık Katacak 5 Duvar Rafı 

Duvar Rafı, Maranta Üçlü Duvar Rafı

Evinize Şıklık Katacak 5 Duvar Rafı 

Ev tasarımlarında büyük mobilyalar ve aksesuarlar evin genel dekorasyonunu oluşturur. Ancak küçük ayrıntıların da dekorasyonda büyük etkileri vardır. Duvardaki bir saat bile dekorasyonda büyük bir etkiye sahiptir. Bu açıdan dekore edeceğiniz alanlarda küçük dekoratif ürünlerinizi üzerine koyabileceğiniz duvar raflarına ihtiyaç duyabilirsiniz. 

Duvar rafları yalnızca dekoratif ürünleriniz için değil aynı zamanda çiçeklerinizi sergilemek için de uygun alanlardır. Dekoratif raf modelleri ile siz de ön plana çıkmasını istediğiniz eşyalarınızı dekore edebilirsiniz. Odanın bütünlüğüne de anlam katacak olan raf modelleri ile tasarımlarınıza kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

Dekorasyonlarında sadeliği tercih edenlerin bu tarzı korumalarını sağlayan sade ve şık duvar rafları bulunmaktadır. Zarafet Duvar Rafı ile hem sade bir şıklık yaratabilirsiniz, hem de bu alanda dilediğiniz dekoratif ürünlerinizi değerlendirebilirsiniz. Metal yapısıyla her ortama uyum sağlayacaktır. 

Duvar Rafı, Zarafet Duvar Rafı
Zarafet Duvar Rafı

Zarif Bölmeli Duvar Rafı da sade duruşuyla evinize şıklık katacak raf örneklerinden bir diğeridir. İç içe kullanabileceğiniz 5 raf içeren bu duvar rafı ile farklı dekorasyonları bir araya getirebilir ya da sadeliğini bozmadan zarif dekorasyonlarla odanızla bir bütünlük oluşturabilirsiniz. 

Duvar Rafı, Zarif Bölmeli Duvar Rafı
Zarif Bölmeli Duvar Rafı

Cevza Üç Raflı Duvar Rafı

Farklı geometrik şekiller ve tasarımlardan hoşlananlar için Cevza Üç Raflı Duvar Rafı mükemmel bir seçim olacaktır. Metal ve ahşabın eşsiz uyumu, rafların tüm ortamlara uymasını sağlamakla birlikte oda içerisinde bir bütünlük de oluşturuyor. Cevza duvar rafı tüm dekorasyonlarınıza uyum sağladığı gibi size seçenekler de sunar. 

Üç rafa sahip olan bu modelin kullanımında dilerseniz tek rafı, dilerseniz tüm rafları kullanarak dekorasyonunuzu taçlandırabilirsiniz. Farklı açılardan bakıldığında 3 boyutlu bir görünüm de sunan duvar rafları ile standartların dışında bir dekorasyon yapabilirsiniz. 

Duvar Rafı
, Cevza Üç Raflı Duvar Rafı
Cevza Üç Raflı Duvar Rafı

Metal ve ahşap hem birçok alana uyum sağlar hem de bulunduğu ortama şıklık kazandırır. Yalnız metal olan modeller de aynı şekilde şıklık kazandırdığı gibi aynı zamanda tarz bir görünüm de kazandırır. Ancak tüm modellerin kullanıldığı alandaki eşyalarla uyumu oldukça önemlidir. Tamamen metal olan Üçlü Duvar Rafı ile evinizde tarz bir dekorasyon yaratmanız mümkündür.  

Üç raflı duvar rafı olan bu modelde farklı boyutlarda kare ve dikdörtgen raf şekilleri bulunmaktadır. Her biri metalden oluşan rafların farklı boyutlardan oluşması, büyük ve küçük dekoratif eşyalarınızı bir standarda uygun olarak dizayn etmenizi sağlayacaktır. Böylelikle kendi içerisinde bir düzene sahip olacak ve sadeliği ile göz kamaştıracak. 

Duvar Rafı, Üçlü Duvar Rafı
Üçlü Duvar Rafı
https://dekocadde.com/p/uclu-duvar-rafi/

Duvar raflarını tek bir alanda değil de duvarın farklı alanlarında ve birbirinden ayrı noktalarda değerlendirmek isterseniz; Maranta Üçlü Duvar Rafı bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 3 farklı boyuttaki duvar rafını birbirinden uzak noktalarda da dekore edebilirsiniz. Rafların hepsinin metal olması, tüm ev dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Tüm dekorasyonlara uyum sağlayarak kendi tarzınızı oluşturmanıza imkan sunacaktır. 

Duvar Rafı, Maranta Üçlü Duvar Rafı
Maranta Üçlü Duvar Rafı

Maranta Beşli Duvar Rafı

Duvar raflarının kullanımı alan içerisindeki dekorasyona uyumlu şekilde konumlandırılmalıdır. Eğer oda içerisinde dekoratif ürünlerinizi sergileyebileceğiniz başka bir alan bulunmuyorsa duvar rafı seçimi yaparken birden fazla rafa yer verebilirsiniz. Bu hem odayı canlandıracak hem de şık bir görünüm sağlayacaktır. Bunun için beş raflı duvar rafı seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. 

Üç kare, iki dikdörtgen formuyla Maranta Beşli Duvar Rafı farklı dekorasyonlar için uygun yapıdadır. Beş adet raftan oluşan bu modelde rafları dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Kullanıcıya farklı konumlandırma için fırsat sunan Maranta duvar rafı ile tarzınıza en uygun dizaynı yaratarak farkınızı gösterebilirsiniz.

Dekorasyon Fikri, Duvar Rafı, Maranta Beşli Duvar Rafı
Maranta Beşli Duvar Rafı

Çok bölmeli raflar birçok dekoratif ürün için şık bir çözümdür. Maranta Bölmeli Duvar Rafı ile birçok dekoratif eşyanız için tek bir çözüm yaratabilirsiniz. Aynı zamanda farklı bölmeli yapısıyla da hoş bir görünüme sahip olan bu raflarla modern tasarımlar yaratabilirsiniz. Aynı zamanda metal olan raflar tüm dekorasyonlara uyum sağlayacak bir tasarıma sahiptir. Tüm dekorasyonlarınızda özgürce kullanabileceğiniz bu tasarım ile siz de kendi tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. 

Dekorasyon Fikri, Duvar Rafı, Maranta Bölmeli Duvar Rafı
Maranta Bölmeli Duvar Rafı

Maranta Çatılı Çekmeceli Duvar Rafı 

Evinde farklı ama aynı zamanda da zarif tasarımlardan hoşlananlar için Maranta Çatılı Çekmeceli Duvar Rafı oldukça uygun bir seçenek olacaktır. Rafın alt kısmında bulunan çekmeceyi bir bütün halinde seçebileceğiniz gibi ikili çekmece de tercih edebilirsiniz. Farklı ebatlarda ve çekmece seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebileceğiniz Çekmeceli duvar rafı ile yaşam alanlarınıza pozitif bir dokunuş yapabilirsiniz. 

Rafları üzerine dekoratif ürünlerinizi yerleştirirken, her an elinizin altında bulunmasını istediğiniz bazı eşyalarınızı da çekmecesinde muhafaza edebilirsiniz. Dalları uzayıp giden bir çiçekle evinizi ferah ve doğal bir görünüme kavuşturmak isterseniz raf üzerine çiçeği yerleştirebilirsiniz. Dallarını da çekmeceler üzerinden geçirerek oldukça tarz ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.  

Duvar Rafı, Maranta Çatılı Çekmeceli Duvar Rafı
Maranta Çatılı Çekmeceli Duvar Rafı

Maranta Dörtlü Metal Duvar Rafı

Evinizde modern dekorasyonlara yer vermek isterseniz, uygulamaya her tasarımınıza uyabilecek bir raf ile başlayabilirsiniz. Maranta Dörtlü Metal Duvar Rafı ile Vintage tasarımlar yapabileceğiniz gibi aynı zamanda modern tasarımlar da yaratabilirsiniz. Tüm tarzlara uyum sağlayabilecek yapıya sahip olan bu dörtlü rafları yaşam alanınızda dilediğiniz noktalarda kullanabilirsiniz. Aralıklarını tarzınıza göre belirleyebileceğiniz bu raflarla stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. 

Duvar Rafı,
Maranta Dörtlü Metal Duvar Rafı
Maranta Dörtlü Metal Duvar Rafı

Dört rafa sahip birçok model arasından kendi stilinize uygun olanı seçerek, evinizde tarzınızla farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Oval Metal Duvar Rafı ile duvarınızda farklı bir duruş yaratabilirsiniz. Tamamen farklı bir stile sahip olan bu metal raflar üzerine koyacağınız tüm dekoratif ürünlerle uyumlu olacaktır. Aynı zamanda yaşam alanınızda yansıttığınız vintage ya da modern havaya da uyum sağlayacaktır. 

Ahşap ve metal ürünler tüm yaşam alanı dekorasyonlarına uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Ebatlarını belirleyebileceğiniz Oval Metal Duvar Rafı veya rafları ile kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Duvarınızı adeta bir tablo gibi ortaya çıkarabilir ve dekorasyonunuza büyüleyici bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Duvar Rafı, Oval Metal Duvar Rafı
Oval Metal Duvar Rafı

Maranta Prizma Duvar Rafı 

Dekorasyonlarında estetik görünüme önem verenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Maranta Prizma Duvar Rafı ile şık dekorasyonunuzun bütünlüğünü sağlayabilirsiniz. Metal ve ahşabın muhteşem uyumunu yansıtan Prizma duvar rafı ile dekorasyonlarınızda şık, estetik ve tarz duruşlar yaratabilirsiniz. 3 boyutlu prizmayı andıran görünümü ve şık ahşap rafı ile prizma duvar rafı, yaşam alanlarınıza modern görünüm kazandıracaktır. 

Duvar Rafı, Maranta Prizma Duvar Rafı
Maranta Prizma Duvar Rafı
https://dekocadde.com/p/maranta-prizma-duvar-rafi/

Değişik tasarımlarla dizayn yapmak isteyenler Maranta Üç Raflı Prizma Duvar Rafı ile farklı tasarımlar ortaya çıkarabilir. Karşılıklı duvarlarda paralel şekilde kullanacağınız üç raflı prizma duvar rafı ile 3 boyutlu tasarımların büyülü etkisini yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Tüm dekorasyonlara uyum sağlayabilen yapıda olan duvar rafı içerisinde hem ahşabı hem de metali barındırmaktadır. 

Farklı ebat ya da renk seçenekleri sunan rafları kişisel tercihlerinizle belirleyerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Birçok farklı rengini yaptırabileceğiniz özel tasarımlı raflarınızla duvarlarınızda tarzınızın izlerini bırakabilirsiniz. 

Üç raflı prizma duvar rafları sadelikten hoşlananlar için de şık bir seçim olmaktadır. Rafların tamamını kullanabileceğiniz gibi tek bir rafı da kullanabilir ve hem sade hem de zarif bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca hem modern hem de vintage bir yapıya sahip olan bu raf modellerini her iki dekorasyonda da kullanabilirsiniz.  

Duvar Rafı, Maranta Üç Raflı Prizma Duvar Rafı
Maranta Üç Raflı Prizma Duvar Rafı

Ürünlerimize ayrıca Hepsiburada üzerinden de erişebilirsiniz.

Dekocadde Hepsiburada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir