Aksesuarlar, Çalışma Odaları

Masanıza Yeni Bir Soluk Getirecek 3 Masa Matı

Masa Matı, Füme Mini Masa Matı

Masanıza Yeni Bir Soluk Getirecek 3 Masa Matı

Odaların dekorasyonlarında küçük ayrıntılar bile büyük öneme sahiptir. Bu nedenle oda içerisinde bulunan bir raf, dekoratif bir ürün ya da çalışma masanızdaki en ufak ayrıntı bile dikkat çekecektir. Dekorasyonların en cezbedici yanı tüm alanın bir bütünlük oluşturmasıdır. Bu nedenle seçeceğiniz tüm ürünler önemlidir. 

Çalışma masaları evde ya da iş yerlerinde çalışanlar için en önemli alanlardandır. Evde bir çalışma odanız bulunuyorsa ve masanız düzenliyse, daha fazla çalışma isteği oluşmaktadır. Aynı şekilde iş yerlerinde bulunan çalışma masalarınızın da tertipli ve düzenli olması kafanızı rahatlatacaktır ve işinize konsantre olmanızı kolaylaştıracaktır. 

Masa matları sizlere bu konuda yardımcı olacak ürünlerden bir tanesidir.  Ayrıca masanızda bir masa matı olması masanızın daha şık görünmesini de sağlayacaktır. Koyu ya da açık renklerde tercih edebileceğiniz masa matları ile masanızda düzenli ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. 

Masanızın rengine ve genel yapısına uygun olarak seçebileceğiniz birçok masa matı seçeneği bulunmaktadır. 

Füme Masa Matı 

Dekorasyon Fikri,Masa Matı, Füme Masa Matı
Füme Masa Matı

Çalışma masanızın bir kısmını kaplayacak büyüklüğe sahip olan Füme Masa Matı ile çalışma alanınızın konforunu en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda Mouse pad görevi görecek olan bu mat ile elinizin altında olmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı bir düzen içerisinde bulundurabilirsiniz. Rengiyle tüm tasarımlarınıza uyum sağlayacak olan füme masa matı ile masanıza havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

61*91’lik ebatları ile Laptop ya da monitör, mouse ve klavye dışında masa düzenleyici ya da kalemliğiniz için de alan bulunmaktadır. Çalışma sırasında ihtiyacınız olacak tüm eşyaları mat içerisine koyabilirsiniz. Böylelikle çalışma alanı sınırlarınızı çizebilir ve rahat bir çalışma alanı yaratabilirsiniz.

Açık renklerde bir çalışma masasına sahipseniz füme masa matı masanıza ayrı bir tarz katarak şıklık kazandıracaktır. Özellikle iş yeri sahiplerinin masalarında bulunan iş yeri logolu masa matları şıklık katmasının yanı sıra, karizma ve güvenilirlik de kazandırmaktadır. Dilerseniz masa matlarınızın üzerine iş yerinizin logosunu bastırabilir, itibarınızı arttırabilirsiniz. 

Siz de markanızı ön plana çıkarmak isterseniz, logolu masa matlarını tercih edebilirsiniz. 

Gri Masa Matı

Masa Matı, Gri Masa Matı
Gri Masa Matı

Çalışma masalarının konforlu ve ihtiyaçlarınıza kolay ulaşabilir şekilde tasarlanması kolay konsantre olmanızı sağlayacaktır. Mouse için oldukça kullanışlı bir alan sunan masa matları, rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Gri masa matları açık rengiyle çalışma alanınızda huzurlu bir ortam yaratır. Özellikle odanızın genel dekorasyonuyla uyum içerisinde olduğunda ferah ve huzurlu bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. 

Gri masa matının rengi dışında ideal olma sebepleri arasında ebatları da bulunmaktadır. İdeal ölçülere sahip bu masa matı ile çalışma alanınızın çizgilerini oluşturabilir ve geniş bir alanda rahatça çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Koyu renkte bir çalışma masasına sahipseniz gri masa matı, masanıza yeni bir soluk getirecektir. Şık duruşunun yanı sıra koyu renkler arasında size bir ferahlık sağlayacaktır. Gri masa matınızın üzerine iş yerinizin logosunu bastırabilirsiniz. Bu şekilde hem masanıza şıklık kazandırır, hem de markanızı ön plana çıkarabilirsiniz. 

Mini Masa Matları 

Mini masa matları mouse ve klavyeniz için mükemmel bir alan oluşturur. Mouse’un rahat hareket etmesini sağlayan masa matları ile ayrıca mouse pad’e ihtiyaç duymadan çok daha rahat çalışabilirsiniz. Klavyenizin de kaymasını önleyen masa matı ile çalışma alanınızın konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

Mini masa matları koyu ve açık renk seçenekleri ile dekorasyonunuzun bütünlüğünü korumanıza yardımcı olur. Aynı zamanda zevkinize göre renk tercihi yapabilmenizi sağlar. Koyu renklerden hoşlananlar için füme masa matı, açık renk tercih edenler için ise gri masa matları çalışma masanıza hem konfor hem de şık bir görünüm kazandırır. 

1. FÜME MİNİ MASA MATI

Masa Matı, Füme Mini Masa Matı
Füme Mini Masa Matı

Füme mini masa matı, iş yerlerinde çok fazla tercih edilen renkler arasında olmakla birlikte mouse ve klavyenizi şıklıkla buluşturan tercihlerdendir. Kolay temizlenebilir ve yıkanabilir olması da masa matlarının artıları arasında yer almaktadır. Füme masa matı aldığınızda uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Genellikle küçük ofis ya da ev gibi çalışma ortamlarında bulunan masalar ortama uyum sağlaması ve ferahlık hissi oluşturması bakımından açık renklerde seçilmektedir. Ayrıca bunun için aşırı büyük masalar da tercih edilmez. Standart boylarda olan çalışma masanız üzerine alacağınız füme mini masa matı ile hem ters kontrast yaratarak tarz bir görünüm kazandırırsınız, hem de ebatları ile tüm masanın matla kaplanmasını önlersiniz. 

2. GRİ MİNİ MASA MATI

Masa Matı, Gri Mini Masa Matı
Gri Mini Masa Matı

Gri mini masa matı, kullanım rahatlığı ve açık tonları ile konforu ve ferahlığı bir arada sunar. Kolay temizlenebilir ve yıkanabilir olması da gri masa matı için oldukça büyük bir avantajdır. Özellikle çalışırken kendisini işine kaptıranlar iyi bilirler ki, bazen iş esnasında yenen atıştırmalık veya yiyecekler bu alana damlayabilmektedir. Yıkanabilme özelliği sayesinde üzerinde iz bırakmadan temiz bir şekilde uzun süre kullanabilirsiniz. 

Ürünlerimize ayrıca Hepsiburada üzerinden de erişebilirsiniz.

Dekocadde Hepsiburada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir