Dekorasyon, Hazeran

Hazeran Nedir? Örgü Tasarımlarla Evinizi Güzelleştirin

Ev Dekorasyonu, Hazeran Nedir?

Hazeran Nedir? Örgü Tasarımlarla Evinizi Güzelleştirin

Hazeran nedir? sorusuna kısa bir yanıt olarak; bir örgü tekniğidir demek mümkündür. Bu örgü tekniğinin mobilyalara uyarlanması ile birlikte Hazeran modele sahip konsollar, dolaplar, komodinler ve daha pek çok mobilya çeşidi ortaya çıkmıştır. Eve tümüyle farklı bir hava katan Hazeran mobilyalardan dilediğinizi seçerek şık ve farklı dizaynlar yaratmanız mümkündür. 

Hazeran Stil Dekorasyon ile evinizde çok daha şık, asil ve sıradışı tasarımlar yaratabilirsiniz. Evinizin ihtiyaçlarına göre belirleyebileceğiniz pek çok farklı Hazeran mobilya çeşidi bulunmaktadır. 

Modern evlerin vazgeçilmezleri arasında yavaş yavaş yerini alan Hazeran mobilyalarla evinizde şık tasarımlara yer açın. İhtiyaçlarınıza göre belirleyeceğiniz Hazeran mobilyalarınızla şık olduğu kadar farklı tarzlarda tasarımlar yaratmanız da mümkündür. Gelenekselliği ve modernliği bir arada taşıyan Lattice İki Kapaklı Mini Konsol ile tüm zamanlara ayak uyduran bir tarz yaratabilirsiniz. 

40 cm derinliğe sahip dolap içlerinde her an elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Doğal meşe ahşaptan oluşan bu zarif tasarım ile evinizin köşelerini bile değerlendirmeniz mümkün hale geliyor. Ya da üzerine koyacağınız dekoratif bir çiçekle tüm odanın havasını pozitif yönde değiştirebilirsiniz. Odanın geri kalanında oluşturduğunuz tüm dizaynlara uyum sağlayabilecek yapıda olan Lattice İki Kapaklı Mini Konsol ile bohem, vintage ya da modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz. 

Hazeran Nedir?, Lattice İki Kapaklı Konsol
Lattice İki Kapaklı Konsol

Hazeran Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Hazeran nedir? sorularının artmasının nedeni bu mobilya tasarımlarını evlerde sıklıkla görmeye başlamamızdır. Bulunduğu ortamda direkt olarak dikkat çeken ve bulunduğu alana farklı bir hava katan tasarımların baş mimarı Hazeran mobilyalardır. 

Hazeran nerelerde kullanılır? Sorusunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Çünkü Hazeran örgü tasarımlarını ev ya da ofis ortamlarında dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. İster antrede ister salonda, isterseniz de çalışma odanızda kullanabilirsiniz. 

Vintage tarzla modern tarzın karışımı olan bu mobilyalarla evinizde dilediğiniz modaya uygun tarz yaratabilirsiniz. Tamamen kullandığınız Hazeran mobilyaya bağlı olarak evinizdeki diğer aksesuarları dizayn ederek, şık, modern ve geleneksel yapıyı bir arada kullanabilirsiniz. 

Hazeran model konsolları salonlarınızda tv ünitesi olarak kullanabilirken, çalışma odanızda da dosyalarınız ve kırtasiye malzemelerinizi koyabileceğiniz şık bir mobilya olarak kullanabilirsiniz. Siyah ahşap ya da beyaz meşe seçenekleri ile evinizin tasarımına uygun şekilde tercih edebileceğiniz Hazeran konsol çeşitleri mevcuttur. 

İstediğiniz her ebata uygun Hazeran konsol, dolap ya da komodin bulabilirsiniz. Evinizin yapısına uygun şekilde ölçülerini vereceğiniz Hazeran mobilyanız misafirlerinizin bile ilgisini çekecektir. Örgülü yapısıyla mobilyaya tamamen farklı bir hava katan Hazeran modeller ile evinizde farklı tarzlara yer açın. 

Lattice Mini Konsol dizaynını evinizin tüm alanlarında kullanabilirsiniz. Beyaz, meşe ve siyah modellerini tercih edebileceğiniz mini konsolu kullandığınız alanda farklı esintiler yaratabilirsiniz. Dilerseniz vintage bir havaya, dilerseniz de modern bir tarza bürünebilirsiniz. 

Hazeran nedir? , Lattice Mini Konsol
Lattice Mini Konsol
https://dekocadde.com/p/lattice-mini-konsol/

Hazeran Konsol

Hazeran Konsollar salonların vazgeçilmez parçaları arasında yerini aldı. Ancak konsolları yalnızca salonda değil, çalışma odalarında ya da farklı alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Farklı ebatlarda tercih edebileceğiniz tüm Hazeran konsol çeşitlerini evinizin farklı alanlarında kullanarak kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre şekillenebilen ve farklı ebatlara olanak tanıyan Hazeran konsol çeşitleri ile siz de evinizde kendi tarzınızı konuşturun. 

Lattice Çekmeceli Hazeran Konsol ile salonunuzu ferah ve huzurlu bir ortama dönüştürebilirsiniz. Ayrıca salonda dağınık durmasını istemediğiniz fazla eşyalarınız için de çekmece ve dolapları kullanabilirsiniz. Oldukça pratik bir kullanıma imkan sunan bu konsolla salonunuzda ferah ve şık bir görünüm yaratabilirsiniz.  

Hazeran Nedir? , Lattice Çekmeceli Hazeran Konsol
Lattice Çekmeceli Hazeran Konsol

Hazeran Dolap

Hazeran Dolaplar şık ve tarz duruşlarıyla tüm odalarınıza uyum sağlayacaktır. Hem dolap hem konsol gibi kullanabileceğiniz çok amaçlı Hazeran dolaplar ile modern ve şık tasarımlar için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Salon kullanımlarınızda üzerine televizyonunuzu koyarak değerlendirebileceğiniz gibi, salonun farklı bir köşesinde üzerine ayna koyarak konsol olarak kullanabilirsiniz. 

Birden fazla kullanım alternatifine imkan veren bu şık tasarımlarla evleriniz daha tarz ve modern görünecektir. Kullanacağınız alanın ihtiyaçlarına uygun şekilde farklı ebat seçeneklerini seçebilirsiniz. Salonunuzun birçok farklı köşesinde kullanabileceğiniz Lattice Dörtlü Hazeran Dolap Konsol ile yaşadığınız alanları farklı kullanım seçenekleri ile zenginleştirebilirsiniz. 

Ayrıca farklı alanlarda kullanımlarınızda şık bir dolap olarak birçok kıyafetinizi ya da eşyanızı saklamanıza olanak tanır. Üzerini bir ayna ile tamamladığınızda ise şık bir konsol olarak görev yapacaktır. Birçok alternatife tek bir çözüm için Hazeran dolap konsol seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Hazeran Nedir? , Lattice Dörtlü Hazeran Dolap Konsol
Lattice Dörtlü Hazeran Dolap Konsol

Hazeran Komodin

Hazeran komodinler birçok farklı alanda farklı tarzlar oluşturabileceğiniz küçük fakat kullanışlı mobilyalardır. Komodinleri ister yatak odanızda, ister antrenizde, isterseniz de salonunuzda farklı köşelerde kullanabilirsiniz. Antrede kullandığınızda üzerine dekoratif bir eşya da vazo koyarak, eve ilk girdiğiniz anda enerjinizi pozitif yönde değiştirebilirsiniz. 

Yatak odası kullanımlarında kitaplarınızı üzerine koyabileceğiniz, çekmecelerinden yararlanabileceğiniz şık bir mobilya olarak kullanabilirsiniz. Komodinlerin salon kullanımlarında ise hem çekmecelerinden yararlanabileceğiniz hem de üzerine dekoratif süsler koyabileceğiniz şık bir mobilya olarak tarz bir dekorasyon yaratabilirsiniz. 

Lattice Hazeran Komodin ile yatak başlarınızı ya da odalarınızdaki köşeleri şık bir alana dönüştürebilirsiniz. 60 cm yüksekliğe sahip komodinler çok fazla yer kaplamamakla birlikte iki çekmecesi ile birçok eşyanızı koyabileceğiniz bir alan sağlayacaktır. Beyaz ve meşenin mükemmel uyumu ile bulunduğu alana şıklığının yanı sıra ferah bir hava katacaktır. 

Hazeran Nedir? , Lattice Hazeran Komodin
Lattice Hazeran Komodin

Hazeran fiyatları hakkında bilgi almak için mağazamızı inceleyebilir ve ürünlerimize ayrıca Hepsiburada üzerinden de erişebilirsiniz.

Dekocadde Hepsiburada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir